Spotkanie z przedstawicielami Lufthansa Systems na PRz

Wiążesz swoją przyszłość z branżą IT i interesuje Cię lotnictwo? Daj się poznać pracownikom Lufthansa Systems, którzy 26 października odwiedzą Politechnikę Rzeszowską. 

Z podziwem obserwujemy rozwój tego regionu, zwłaszcza w interesujących nas dziedzinach nowych technologii i lotnictwa. Przyjeżdżamy do Rzeszowa aż z Gdańska, ponieważ znajdujemy tutaj specjalistów z kluczowych dla nas obszarów, czyli IT oraz awiacji. Mamy oferty pracy zarówno dla doświadczonych programistów, testerów, specjalistów z branży lotniczej, jak i dla osób, które dopiero zaczynają swoja zawodową przygodę –mówi Ireneusz Zalewski, Prezes Lufthansa Systems Poland. 

Spotkanie dla studentów odbędzie się o godzinie 12:30 w sali P-24, gdzie przedstawiciele firmy Grzegorz Rucki i Kamil Kwolek opowiedzą o zastosowaniu systemów informatycznych w służbie lotniczej na przykładzie operacyjnego planowania lotów.

Po prezentacji będzie można porozmawiać z pracownikami Lufthansa Systems o pracy w naszej firmie, możliwościach rozwoju oraz oczekiwaniach względem kandydatów.

Dodatkowo osoby zainteresowane pracą w gdańskim oddziale Lufthansa Systems mogą wziąć udział w Dniu Rekrutacji, podczas którego każdy będzie miał możliwość skonsultowania swojej ścieżki kariery. Wybrani kandydaci wezmą udział w procesie rekrutacyjnym – w ciągu kilku godzin przejdą testy merytoryczne oraz rozmowy rekrutacyjne i możliwe, że jeszcze tego samego dnia poznają ich wyniki.

Więcej informacji znajduje się pod tym linkiem: https://lhsystems.pl/pl/lhsystems/career/discover_IT_in_Rzeszow_2016.html