Konferencja Lotnicza 2016

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Rzeszów oraz EUROAVIA Rzeszów mają zaszczyt zaprosić Państwa na „Konferencję Lotniczą 2016”, która odbędzie się w dniach 18 - 22 kwietnia 2016 r. w Rzeszowie. 

Zmotywowani sukcesem poprzednich edycji Ogólnopolskiej Konferencji, postanowiliśmy poszerzyć formułę i zorganizować pięciodniowy projekt pod nazwą „Konferencja Lotnicza 2016” na który składają się: 

 •  18 – 19 kwietnia 2016 r. – warsztaty prawnicze i techniczne: 
  Tematy odpowiednich warsztatów znajdą Państwo na stronie internetowej Konferencji: 
  - warsztaty prawnicze odbywające się na Uniwersytecie Rzeszowskim;
  http://www.konferencja-lotnicza.pl/warsztaty-prawnicze/
  - warsztaty techniczne odbywające się na Politechnice Rzeszowskiej; 
  http://www.konferencja-lotnicza.pl/warsztaty-techniczne/
  Informacje dotyczące zapisów na interesujące Państwa warsztaty zostaną podane w późniejszym terminie na tym wydarzeniu oraz stronie internetowej. 

 •  20 kwietnia 2016 r. – Forum dyskusyjne "Panel Ekonomiczny": Ta część konferencji odbędzie w Auli V1 Budynku V Regionalnego Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnego Politechniki Rzeszowskiej przy ul. Powstańców Warszawy 12. Forum jest zupełnie nowym przedsięwzięciem w ramach naszej konferencji. Wydarzenie ma na celu przedstawienie i podkreślenie powiązań nowoczesnych technologii z uwarunkowaniami ekonomicznymi i biznesowymi sektora lotniczego. Forum dyskusyjne planujemy poprzedzić prezentacją zbioru aktualnych raportów i opracowań dotyczących sytuacji na rynku lotniczym. 
  Informacje dotyczące zapisów na Panel Ekonomiczny podamy w późniejszym terminie na stronie wydarzenia oraz stronie internetowej. 

  REJESTRACJA (dotyczy otwarcia Konferencji Lotniczej 2016 oraz forum "Panel Ekonomiczny" w dniu 20. kwietnia 2016 r.): https://www.eventbrite.com/e/konferencja-lotnicza-2016-tickets-24529940713

 •  21 – 22 kwietnia 2016 r. – IV Ogólnopolska Konferencja Prawa i Technologii Lotniczych oraz Kosmicznych; 
  W tym roku Konferencja będzie stanowić doskonałą okazję do podsumowania rozważań toczących się w pierwszych trzech dniach projektu. Konferencja odbędzie się w Głównej Auli Uniwersyteckiego Centrum Innowacji i Transferu Wiedzy Techniczno - Przyrodniczej Uniwersytetu Rzeszowskiego i poruszy m. in. kwestie związane z prawami pasażera, terroryzmem lotniczym a także prawem kosmicznym i regulacjami dotyczącymi statków bezzałogowych.

  REJESTRACJA (dotyczy konferencji naukowej w dniach 21. - 22. kwietnia 2016 r.): http://www.konferencja-lotnicza.pl/rejestracja/ 

Liczymy, że „Konferencja Lotnicza 2016” będzie projektem o znaczącej wartości edukacyjnej oraz zbliży środowiska prawnicze i techniczne zajmujące się lotnictwem oraz na długo zapisze się w pamięci uczestników.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej wydarzenia:http://www.konferencja-lotnicza.pl/ 

Uczestnictwo w Konferencji Lotniczej 2016 będzie potwierdzone certyfikatem.

Zapraszamy do udziału!