Serdeczne podziękowania za wsparcie Air Cargo Challenge 2015

Serdecznie podziękowania za wsparcie finansowe naszych projektów kierujemy przedewszystkim do firmy  Pratt & Whitney Rzeszów S.A (WSK Rzeszów), która już od wielu lat  wspiera  działalność naszego Koła Naukowego.

Rówież skłądamy podzękowania dla MTU Aero Engines Polska Sp.z o.o.,firmy która również coraz częściej angażuje się w pomoc studentom z K.N. EUROAVIA Rzeszó przy naszych projektach technicznych oraz innego rodzaju działalności.

Podzekowania dla firmy Air Res Aviation Sp. z o.o.,  której działalność przede wszystkim  opeira się na prowadzeniu  szkoleń lotniczych, w tym roku postanowili wesprzeć nasze starty.

Szczególnie dziekujemy Politechnice Rzeszowskiej im. I. Łukasiewicza, za nieprzerwane wspieranie dziłalności Koła, udostępnienie pomieszceń do pracy nad  mdoelami i wsparcie retoryczne.

Bez Państwa pomocy nie udałoby się nam zbudować modeli oraz zorganizować wyjazdu na zawody. Jesteśmy bardzo wdzięczni i postaramy się nie zawieść!

Zapraszamy na funpage'a  EUROAVIA Rzeszów na portalu społecznościowym Facebook, gdzie można śledzić na bieżąco działalność Koła oraz relacje z zawodów w siepniu.

https://www.facebook.com/euroavia.rzeszow

Zachęcamy do odiwedzenia  strony internetowej ACC 2015: http://acc2015.com/ , gdzie mogą Państwo znależć więcejszczegółów na temat zawodów.