Spotkanie z firmą rekrutacyjną Hays Poland

Koło Naukowe Euroavia Rzeszów zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie z firmą rekrutacyjną Hays Poland. Jest to firma doradztwa personalnego, należąca do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej na świecie firmy zajmującej się rekrutacją specjalistyczną.

Obecnie prowadzona jest rekrutacja dla spółki XEOS- giganta branży lotniczej, w skład której wchodzą koncerny Lufthansa Technik i General Electric, w Środzie Śląskiej. Oferta jest skierowana głównie do studentów oraz absolwentów Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa i Wydziału Elektrotechniki i Informatyki oraz techników samochodowych i specjalistów CNC, zainteresowanych pracą w branży lotniczej.

Planowana jest również kontynuacja współpracy z firmą Hays, osoby zainteresowane mogą przynieść swoje CV.

Chętnych prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu przez dołączenie do wydarzenia: link